INOVATECH Sládkovičovo

O nás

INOVATECH je hlavným kultúrno – spoločenským strediskom mesta Sládkovičovo s pravidelným hosťovaním všetkých významných podujatí organizovaných v meste. Vonkajšie javisko s rozlohou ?36m2 a rozľahlé priestory pred budovou zaručujú plnohodnotné organizovanie hudobných koncertov alebo folklórnych vystúpení pod holým nebom s počtom návštevníkov hoci aj tritisíc.

Divadelné pódium v interiéri budovy v príjemnej a pohodlnej veľkej konferenčnej sále s kapacitou 400 miest na sedenie umožňuje organizovanie spoločenských udalostí v prípade nepriaznivého počasia.

Medzi najvýznamnejšie kultúrno – spoločenské udalosti usporadúvané vo vonkajších alebo vnútorných priestoroch INOVATECHU patrí každoročné organizovanie Kultúrnych dní mesta Sládkovičovo a tiež obľúbených vianočných koncertov s talentovanými domácimi i vzácnymi celoslovenskými hosťami. Azda najväčšej popularite sa teší februárový Klobáskový festival s účasťou medzinárodných tímov a známych osobností zábavných televíznych programov.

Budova INOVATECHU je viacúčelová a ponúka tiež veľkorysé priestory pre uskutočňovanie rôznych firemných stretnutí a rokovaní alebo konanie schôdzok mestského zastupiteľstva. V konferenčných miestnostiach je k dispozícii kompletná vybavenosť pre prednášanie prezentácií na profesionálnej úrovni.

Pre začínajúcich ako aj skúsených podnikateľov poskytujeme prenájom atraktívnych priestorov ľubovoľnej rozlohy podľa požiadaviek. Celý komplex ponúka na výber až 17 kancelárií na troch podlažiach a 5 dielní s 3 nezávislými skladmi v podzemnom podlaží.

INOVATECH je okrem viacerých firiem tiež sídlom mestskej knižnice.

Okolie budovy je nonstop monitorované kamerovým systémom a o zvýšenú bezpečnosť majetku nájomníkov sa tiež stará bezpečnostný strážnik a prítomný vrátnik.

V prípade akýchkoľvek otázok o možnostiach prenájmu priestorov alebo usporiadania spoločenskej udalosti nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky, radi zodpovieme všetky Vaše otázky.